SUKCESY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Uczniowie naszej szkoły  w dniu 01.10.2019 r.  brali udział w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci w składzie: Kowalski Mateusz, Dudziński Jan, Kochaniak Michał, Lesiak Hubert, Łyczek Jakub, Włodarek Szymon, Talarek Jan, Zieliński Oliwier i Jakóbiak Jan oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie: Augustyniak Kacper, Dybała Dawid, Kabaciński Artur, Lesiak Norbert, Osieja Michał, Sobczak Kamil, Wdowiak Szymon, Wieczorek Igor i Włodarczyk Szymon. Drużyny naszych chłopców zajęli II miejsce i awansowali do zawodów na szczeblu powiatowym.
Tydzień później tj. 08.10.2019 r. brali udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, gdzie zajęli również  II miejsce w obydwu kategoriach wiekowych i awansowali do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się we wtorek 15.10.2019 r. Opiekunami chłopców byli trenerzy Krzysztof Szabela i Ireneusz Jurek.