TYDZIEŃ Z HOLLY WEBB

TYDZIEŃ Z HOLLY WEBB (11-15 III)
W marcu biblioteka szkolna zaprosiła uczniów klas I-III na „Tydzień z Holly Webb”. Od poniedziałku do piątku trwała akcja „Starszy czyta młodszemu”. Na długiej przerwie uczennice z klasy VIIB (Grabarczyk M., Grzelczyk U., Biniaszczyk J., Wieczorek J.) w bibliotece czytały książkę H. Webb, „Osamotniona Dora”.

W czwartek w trakcie przerw uczniowie brali udział w Quizie przyrodniczym oraz rozwiązywali rebusy o zwierzętach, które są bohaterami książek Holly Webb.
Nie zabrakło również rozstrzygnięcia konkursu czytelniczego i plastycznego.
W konkursie czytelniczym ze znajomości książki H. Webb „Gwiazdko, gdzie jesteś? wzięli udział uczniowie z klas II i III. Test składający się z 14 pytań zamkniętych bezbłędnie napisał uczeń klasy IIIA Szpil M.

W konkursie plastycznym na projekt okładki do jednej z książek H. Webb wzięli udział uczniowie klas I-III. Trzyosobowe jury w składzie: p. p. Marta Rusołowska, Małgorzata Więckowska i Marzena Wlazłowicz-Pietras wyłoniło zwycięzców, którymi okazali się Jakubowska I. (IIC) i Szymczak M. (IA)
Listę nagrodzonych uczestników konkursu plastycznego prezentujemy poniżej.
Wyniki konkursu plastycznego:
I miejsce: Jakubowska I. (IIC), Szymczak M. (IA)
II miejsce Guziak D. (IIC)
III miejsce Szpaczyński A. (IIIA)
Konkurs plastyczny – wyróżnienia:
Matyjaszczyk P. (IB), Mrowicka J. (IIIA), Pakosz M. (IIB), Słota A. (IB), Śródka M. (IIB)

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział!
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!