JĘZYK ANGIELSKI ZE SZKOŁĄ JĘZYKOWĄ EDOO

Drodzy Państwo,
nauka języka angielskiego to podstawa. Zeszłoroczne doświadczenie we współpracy ze Szkołą Językową Edoo pokazało nam, że idealnym rozwiązaniem, uzupełniającym szkolne zajęcia, mogą być lekcje online, które odbywają się w dogodnych dla dziecka i rodziny godzinach.
Dlatego też w tym roku zdecydowaliśmy się kontynuować współpracę z naszym Partnerem, który może poszczycić się kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu tego typu zajęć, w ramach II edycji akcji Angielski na lata.
Przed rokiem byliśmy w elitarnym gronie 60 placówek oświatowych z całej Polski, które wzięły udział w akcji - z tego miejsca pragniemy podziękować Rodzicom, którzy wyrazili ogromne zainteresowanie udziałem swoich dzieci w darmowym kursie wakacyjnym oraz szkole językowej online Edoo, która umożliwiła nam wzbogacenie naszej oferty dydaktycznej.

Po kliknięciu na grafikę użytkownik  zostanie przeniesiony na podaną stronę.

angielski online dla dzieci

Edoo.pl - szkoła językowa online